PROJEKTNI DNEVI 2017 natisni E-pošta

Dijaki,

delavnice bodo potekale samo v sredo, 20. 12. 2017.

Vsak izmed vas si izbere eno 4–urno in dve 2–urni delavnici.

Prijavili se boste v četrtek, 14. 12. 2017, v učilnici 14

med 9. in 14. uro.

 

Projektna skupina

 

 

DELAVNICE ZA 3. IN 4. LETNIK–OD 8.00 DO 11.15

 

4-urne delavnice:

Od 8.00 do 11.15

  1. Žica na meji (Sandra Kupčič)
  2. Meje onesnaževanja (Jovanka Rosič, Alenka Valentin, Boris Zmazek)
  3. Učenje za življenje (Vesna Zmazek)
  4. Lepo pišem – presegam meje svojega časa (Vida Vidovič)
  5. Ali znam dovolj? (Mateja Šilak, Simona Kokol)
  6. Pohvala, kazen graja – kje je meja prava (Branka Šijanec, Jelka Kokol Plošinjak)
  7. Padec železne zavese (Igor Šeruga, Janja Terbuc)
  8. Življenje drugih (Dobrinka Voršič Rajšp, Brigita Podgoršek, Renata Merc Furman)

 

2-urne delavnice:

Od 8.00 do 9.30:

 

1. Etika poseganja v okolje (Dora Lenart)

2. Podjetništvo – moja prihodnost (Brigita Vertič Kumer, Alenka Ketiš)

3. Meje našega jezika so meje našega sveta (Marija Holc, Anita Ekert)

4. Čudovita brezmejnost besedilnih pokrajin (Jelka Kosi)

5. Meje nevidnega (Melani Centrih)

 

2-urne delavnice:

Od 9.45 do 11.15:

 

  1. Meje genskega inženiringa (Matej Kolarič)
  2. Etika ohranjanja življenja (Klemen Petek)
  3. Ekstremni športi (Suzana Maltar, Tomaž Zemljič)
  4. Invazivne vrste (Jožef Sedonja, Irena Ljubec)

 

 

DELAVNICE ZA 1. IN 2. LETNIK–OD 11.45 DO 15.00

4-urne delavnice:

Od 11.45 do 15.00:

  1. Gravimetrija (Viktor Vidovič)
  2. Zgodbe obrazov (Dušan Fišer)
  3. Moje omejitve, moje priložnosti (Gorazd Ojsteršek, Branimir Rokavec, Tatjana Solina)
  4. Umetnost in šport (Lovro Beranič)
  5. Brezmejno zvezdno nebo (Jasmina Jančič)
  6. Onkraj vrveža (Marija Mir Milošič)
  7. HTML (Stanislav Šenveter)

 

2-urne delavnice:

Od 11.45 do 13.15:

  1. Trije jeziki na en mah (Tatjana Gašparič, Jana Gerl)
  2. Človek v krogu in kvadratu (Alenka Š. Irgolič, Estera Jelenko)
  3. Kultura poniževanja (Darja Rokavec)
  4. Prevajanje – ANGLEŠČINA (Peter Jakša, Aleksandra Pal, Romana Zelenjak)
  5. Otroci so tega vredni (Zdravka Pernek)

 

2-urne delavnice:

Od 13.30 do 15.00:

 

  1. Meje mojega jezika so meje mojega sveta (izgubljeno s prevodom) (Vid Baklan)
  2. Meje mojega jezika so meje mojega sveta (Med realnostjo in ideologijo – Med resnico in lažjo) (Miha Andrič)
  3. Svetovni splet in zasvojenost (Peter Marčič)
  4. Brezmejni svet gliv in omejeni svet človeka (Alenka Plohl Podgorelec, Slavica Bratuša, Luka Šparl, Darja Habjanič)

 

 

OPIS DELAVNIC

URNIK