Ime in priimek

 
Boštjan Šeruga / Ravnatelj bostjan.seruga@gimptuj.si
Slavica Bratuša / Pomočnica ravnatelja slavicab@gimptuj.si
Darja Rokavec / Pedagoginja darja@gimptuj.si
Igor Šeruga / Pedagoški koordinator igors@gimptuj.si

AKTIV SLOVENŠČINA

02/748 28 34

Govorilne ure za starše Govorilne ure za dijake Razredništvo
Alenka Plohl Podgorelec
alenkapp@gimptuj.si
Tor 11.45-12.30 Pon    8.50-9.35 3. A
Marija Mir Milošič
marija.mm@gimptuj.si

Pet   9.40-10.25

Tor 12.35-13.20  
Marija Holc
marija.holc@gimptuj.si
Pet 12.30-13.20 Čet  9.30-10.30 4. Š
Anita Ekert
anita.ekert@gimptuj.si
Pet 10.30-11.15  Pon 9.40-10.25 4. B
Vida Vidovič
vida.vidovic@gimptuj.si
Sre 13.20-14.10 Pet 10.30-11.15  
Samo M. Strelec
samo.strelec@gimptuj.si
     
       

AKTIV MATEMATIKA

02/748 28 29

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo

Stanislav Šenveter
stane@gimptuj.si
     
Vesna Zmazek
vesna.zmazek@gimptuj.si
Čet 11.15-11.30 Sre 11.15-11.45 1. B
Simona Kokol
simona.kkl@gimptuj.si
Sre 10.30-11.15 Pet 10.30-11.15 3. D
Mateja Šilak
mateja.silak@gimptuj.si
Tor  9.40-10.25 Pon  9.40-10.25 2. DŠ
Alenka Šuman Irgolič
alenkasi@gimptuj.si
Sre 10.30-11.15 Pet 10.30-11.15 4. C
Nataša Granda Krepfl
natasa.granda@gimptuj.si
Sre 10.00-10.45 Čet    7.10-7.55  
       

AKTIV ANGLEŠČINA

02/748 28 31

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo

Manja Bratuž
manja.bratuz@gimptuj.si
Čet 12.35-13.20 Pon    8.00-8.45  
Brigita Vertič Kumer
brigita.vertickumer@gimptuj.si
Pet 10.30-11.15 Sre 10.30-11.15 1. Š
Aleksandra Pal
aleksandra.pal@gimptuj.si
Sre    8.50-9.35 Pon 11.45-12.30 2. A
Romana Zelenjak
romana.zelenjak@gimptuj.si
Tor 10.30-11.15 Sre 11.45-12.30 1. A
       

AKTIV NEMŠČINA

02/748 28 30

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Dobrinka Voršič Rajšp
dobrinka.vr@gimptuj.si
Pet   9.40-10.25 Pet   9.40-10.25  
Slavica Bratuša
slavicab@gimptuj.si
     
Tonja Kolar
tonja.kolar@gimptuj.si
     
Renata Merc Furman
renata.mf@gimptuj.si
Sre 1330-14.10 Tor 11.35-12.30  
Brigita Podgoršek
brigita.podgorsek@gimptuj.si
     
Maja Mihalič
maja.mihalic@gimptuj.si
Pet 11.45-12.30 Sre  9.40-10.25  
Nataša Kostanjevec
natasa.kostanjevec@gimptuj.si
Tor    8.50-9.35 Tor     8.00-8.45  
       

AKTIV FRANCOŠČINA

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Tatjana Gašparič / FRA
tatjana.gasparic@gimptuj.si
Čet 12.35-13.20 Pet 11.45-12.30  
       

AKTIV ZGODOVINA, GEOGRAFIJA

02/748 28 33

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Branimir Rokavec / ZGO
branimir@gimptuj.si
Čet 10.30-11.15 Pon 10.30-11.15  
Jelka Kokol Plošinjak / ZGO
jelka.kokol.plosinjak@gimptuj.si
Sre 11.45-12.30 Tor 10.30-11.15 4. A
Janja Terbuc / GEO
janja.terbuc@gimptuj.si
Tor  9.40-10.25 Tor 13.25-14.10  
Igor Šeruga / GEO
igors@gimptuj.si
Pon  9.40-10.25 Sre 10.30-11.15 3. C
Branka Šijanec / ZGO branka.sijanec@gimptuj.si Pon 11.00-11.45 Pon 10.30-11.00 4. D
       

AKTIV FIZIKA

02/748 28 26

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Viktor Vidovič
viktor.vidovic@gimptuj.si
Čet 14.15-15.00 Pet 14.15-15.00  
Kristina Pajek
kristina.pajek@gimptuj.si
Tor 10.30-11.15 Čet 10.30-11.15 2. C
Ervin Sedlašek / Laborant      
       

AKTIV KEMIJA

02/748 28 27

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Boris Zmazek
boris.zmazek@gimptuj.si
Čet 14.15-15.00 Tor 11.45-12.30 3. Š
Peter Luknjar
peter.luknjar@gimptuj.si
Pon 10.30-11.45 Čet 14.15-15.00 2. B
Mojca Čeh / Laborantka
mojca.ceh@gimptuj.si
     
       

AKTIV BIOLOGIJA

02/748 28 25

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Alenka Valentin
alenka.valentin@gimptuj.si
Pet 11.45-12.15 Tor 11.45-12.15  
Irena Ljubec
irena.ljubec@gimptuj.si
Sre     8.50-9.35 Pon     8.50-9.35  
Darja Habjanič / Laborantka
darja.habjanic@gimptuj.si
     
       

AKTIV PSIHOLOGIJA,            SOCIOLOGIJA, FILOZOFIJA

02/748 28 32

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Zdravka Pernek / PSI
zdravka.pernek@gimptuj.si
Čet 11.45-12.30 Pon 11.45-12.30  
Vida Otič / FIL
vida.otic@gimptuj.si
Sre 10.30-11.15 Pon    8.50-9.35  
Alenka Baum / SOC
alenka.baum@gimptuj.si
Tor    8.50-9.35 Sre 10.30-11.15 3. B
Sandra Kupčič / SOC
sandra.kt@gimptuj.si
Tor 10.30-11.15 Pon    8.50-9.35 1. C
       

AKTIV LIKOVNA UMETNOST, GLASBA

02/748 28 28

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Estera Jelenko / LUM
estera@gimptuj.si

Sre  

8.50-9.25

Sre  

8.50-9.25

 
Dušan Fišer / Likovno snovanje
dusan.fiser@gimptuj.si
     
Nina Lorber / GLA
nina.lorber@gimptuj.si
Sre 12.35-13.20 Sre 10.30-11.15  
Aleš Pevec / GLA
ales.pevec@gimptuj.si
Pet 10.30-11.15 Pet 10.30-11.15  
Andrej Šmid / PT
andrej.smid@gimptuj.si
     
Boštjan Rihtar / FF
bostjan.rihtar@gimptuj.si
     
       

AKTIV INFORMATIKA

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Peter Marčič
peter.marcic@gimptuj.si
     
Blaž Vidovič       blaz.vidovic@gimptuj.si Pon 15.05-15.50 Sre    8.50-9.35  
Daniel Tement daniel.tement@gimptuj.si      
       

AKTIV ŠPORTNA VZGOJA

02/748 28 20

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Tatjana Solina
tatjana.solina@gimptuj.si
Pet 11.45-12.30 Tor 10.30-11.15  
Lovro Beranič
lovro.beranic@gimptuj.si
Sre  9.40-10.25 Čet 11.45-12.30  
Gorazd Ojsteršek
gorazd.ojstersek@gimptuj.si
Pon 11.45-12.30 Sre  9.40-10.25  
Tomaž Zemljič
tomaz.zemljic@gimptuj.si
Pet 10.30-11.15 Čet 10.30-11.15  
Suzana Maltar
suzana.maltar@gimptuj.si
Sre    8.50-9.35 Pon  9.40-10.25  
       
KNJIŽNICA
02/748 28 18
     
Jelka Kosi
jelka.kosi@gimptuj.si
     
       
TAJNIŠTVO      
Sonja Hliš / Tajnica VIZ VI
sonja.hlis@gimptuj.si
02/748 28 10
     
       
RAČUNOVODSTVO      
Nuša Slivnjek / Računovodkinja
nusa@gimptuj.si
02/748 28 14
     
       
SKUPNE SLUŽBE      
Tomi Kozar / Vzdrževalec uč. tehnologije      
Boštjan Tašner / Hišnik
02/748 28 21
     
Sonja Sledič / Snažilka      
Damjana Kristovič / Snažilka      
Urška Lašič / Snažilka      
Zvonka Šilak / Snažilka      
Anica Vidovič / Snažilka      
       
PROJEKT Popestrimo šolo      
David Hameršak
david.hamersak@gimptuj.si
02/748 28 15
     

 

(Visited 1.252 times, 1 visits today)