Ime in priimek

 
Boštjan Šeruga / Ravnatelj bostjan.seruga@gimptuj.si
Renata Merc Furman / Pomočnica ravnatelja renata.mf@gimptuj.si
Darja Rokavec / Pedagoginja darja@gimptuj.si
Igor Šeruga / Pedagoški koordinator igors@gimptuj.si

SEZNAM GOVORILNIH UR ZA STARŠE IN DIJAKE

AKTIV SLOVENŠČINA

02/748 28 34

Razredništvo
Alenka Plohl Podgorelec
alenkapp@gimptuj.si
 
Marija Holc
marija.holc@gimptuj.si
2. A
Anita Ekert
anita.ekert@gimptuj.si
1. U
Vida Vidovič
vida.vidovic@gimptuj.si
2. Š
Samo M. Strelec
samo.strelec@gimptuj.si
 

Tina Drevenšek

tina.drevensek@gimptuj.si

 

AKTIV MATEMATIKA

02/748 28 29

Razredništvo

Vesna Zmazek
vesna.zmazek@gimptuj.si
3. B
Simona Kokol
simona.kkl@gimptuj.si
1. C
Mateja Šilak
mateja.silak@gimptuj.si
4. DŠ
Alenka Šuman Irgolič
alenkasi@gimptuj.si
2. D

Sandra Cigula

sandra.cigula@gimptuj.si

 
   

AKTIV ANGLEŠČINA

02/748 28 31

Razredništvo

Manja Bratuž
manja.bratuz@gimptuj.si
2. U
Brigita Vertič Kumer
brigita.vertickumer@gimptuj.si
3. Š
Aleksandra Pal
aleksandra.pal@gimptuj.si
4. A
Romana Zelenjak
romana.zelenjak@gimptuj.si
3. A
   

AKTIV NEMŠČINA

02/748 28 30

Razredništvo
Dobrinka Voršič Rajšp
dobrinka.vr@gimptuj.si
 
Slavica Bratuša
slavicab@gimptuj.si
 
Renata Merc Furman
renata.mf@gimptuj.si
3. U
Brigita Podgoršek
brigita.podgorsek@gimptuj.si
 
   
   
   

AKTIV FRANCOŠČINA/ITALIJANŠČINA

Razredništvo
Tatjana Gašparič / FRA
tatjana.gasparic@gimptuj.si
 

Urška Petrič / ITA

urska.petric@gimptuj.si

 

AKTIV ZGODOVINA, GEOGRAFIJA

02/748 28 33

Razredništvo
Branimir Rokavec / ZGO
branimir@gimptuj.si
 
Jelka Kokol Plošinjak / ZGO
jelka.kokol.plosinjak@gimptuj.si
2. B
Mojca Kobale Pahor / ZGO
mojca.kobale-pahor@gimptuj.si
1. A
Igor Šeruga / GEO
igors@gimptuj.si
1. Š
Branka Šijanec / ZGO branka.sijanec@gimptuj.si 2. C

Nina Simonič

nina.simonic@gimptuj.si

 
   

AKTIV FIZIKA

02/748 28 26

Razredništvo
Viktor Vidovič
viktor.vidovic@gimptuj.si
 
Kristina Pajek
kristina.pajek@gimptuj.si
4. C
Ervin Sedlašek / Laborant  
   

AKTIV KEMIJA

02/748 28 27

Razredništvo
Boris Zmazek
boris.zmazek@gimptuj.si
 
Peter Luknjar
peter.luknjar@gimptuj.si
4. B
Mojca Čeh / Laborantka
mojca.ceh@gimptuj.si
 
   

AKTIV BIOLOGIJA

02/748 28 25

Razredništvo
Alenka Valentin
alenka.valentin@gimptuj.si
 
Irena Ljubec
irena.ljubec@gimptuj.si
 
Darja Habjanič / Laborantka
darja.habjanic@gimptuj.si
 
   

AKTIV PSIHOLOGIJA,            SOCIOLOGIJA, FILOZOFIJA

02/748 28 32

Razredništvo
Tea Totič / PSI
tea.totic@gimptuj.si
1. B
Vida Otič / FIL
vida.otic@gimptuj.si
 
Alenka Baum / SOC
alenka.baum@gimptuj.si
1. D
Sandra Kupčič Toplak / SOC
sandra.kt@gimptuj.si
3. C
   

AKTIV LIKOVNA UMETNOST, GLASBA, UMETNIŠKI ODDELKI

02/748 28 28

Razredništvo
Estera Jelenko / LUM
estera@gimptuj.si
 
Dušan Fišer / Likovno snovanje
dusan.fiser@gimptuj.si
 
Nina Lorber / GLA
nina.lorber@gimptuj.si
 

Martina Svetina

martina.svetina@gimptuj.si

 
Andrej Šmid / PT
andrej.smid@gimptuj.si
 

Tomaž Plavec

tomaz.plavec@gimptuj.si

 

Leonora Švagan

leonora.svagan@gimptuj.si

 

Tadej Toš

tadej.tos@gimptuj.si

 

Ajda Valcl

ajda.valcl@gimptuj.si

 

Eva Barbara Vilčnik / GLA

evab.vilcnik@gimptuj.si

 

 

 

AKTIV INFORMATIKA

Razredništvo
Peter Marčič
peter.marcic@gimptuj.si
 

Blaž Vidovič      

blaz.vidovic@gimptuj.si

 
   
   

AKTIV ŠPORTNA VZGOJA

02/748 28 20

Razredništvo
Lovro Beranič
lovro.beranic@gimptuj.si
 
Gorazd Ojsteršek
gorazd.ojstersek@gimptuj.si
 
Tomaž Zemljič
tomaz.zemljic@gimptuj.si
 
Suzana Maltar
suzana.maltar@gimptuj.si
 
David Hameršak
david.hamersak@gimptuj.si
02/748 28 15
 
   
KNJIŽNICA
02/748 28 18
 
Jelka Kosi
jelka.kosi@gimptuj.si
 
TAJNIŠTVO  
Sonja Hliš / Tajnica VIZ VI
sonja.hlis@gimptuj.si
02/748 28 10
 
   
RAČUNOVODSTVO  
Nuša Slivnjek / Računovodkinja
nusa@gimptuj.si
02/748 28 14
 
   
SKUPNE SLUŽBE  
Tomi Kozar / Vzdrževalec uč. tehnologije  
Boštjan Tašner / Hišnik
02/748 28 21
 
Sonja Sledič / Snažilka  
Damjana Kristovič / Snažilka  
Urška Lašič / Snažilka  
Zvonka Šilak / Snažilka  
Enisa Alibegović / Snažilka  
   
   
   

 

(Visited 11.182 times, 15 visits today)